Nowodvorski Eye – topowe spoty i kinkiety Nowodvorski!

Oświetlenie

Nowoczesne i modernistyczne wnętrza? Najlepsze do aranżacji będą kinkiety Nowodvorski oraz spoty, z regulowanym kierunkiem padania światła. Asortyment producenta to przede wszystkim różnorodne struktury oraz wzory, gdzie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Lampy Nowodvorski będą pasować do każdego pomieszczenia, zaczynając od nowoczesnych i minimalistycznych, a kończąc na klasycznych aranżacjach wnętrz. Produkty są odpowiedzią na zapotrzebowanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu są chętnie wybierane. Firma nieustannie ulepsza swój asortyment i modyfikuje produkty, aby nie zostać w tyle z aktualnymi trendami.

Eye spot Nowodvorski – najlepszy wybór!

Linia Eye Nowodvorski jest przykładem minimalistycznego designu i prostoty, ale zarazem również funkcjonalności. Prosta struktura dodaje elegancji i szyku. W skład tej linii wchodzą produkty takie jak:

  • Kinkiety ścienne w prostych minimalistycznych oprawach
  • Lampy natynkowe, które idealnie pasować będą w kuchni do oświetlenia blatu
  • Lampy wiszące, które oświetlą stół podczas wspólnego posiłku
  • Spoty, dzięki którym naprowadzimy światło tam, gdzie tylko chcemy

Żyrandole Nowodvorski z linii Eye wzorowane są na najnowszych trendach oraz dobrej jakości wykonania materiałów. Czytając opinie użytkowników, możemy mieć pewność sprawdzonej, niedrogiej a zarazem praktycznej lampy do własnego mieszkania.

Lampa wisząca do salonu pofabrycznego – Nowodvorski Stics

Chcąc odejść od prostoty i nowoczesności, można zainteresować się innym stylem. Linia Nowodvorski Sticks to industrialne lampy, które będą zdobić mieszkania z surowej cegły lub z dodatkami pofabrycznymi. Modele jakie możemy wyróżnić to:

  • Lampy wiszące o unikalnym designu
  • Minimalistyczne kinkiety o metalowej konstrukcji
  • Lampy przysufitowe do oświetlenia salonu czy biura

Loft jako styl, lubi dużo wolnej, niczym nie zajętej przestrzeni. To dlatego stawia się na proste konstrukcje jak i też ciemne kolory. Ma to na celu nie przytłoczyć wnętrza, stąd wybiera się lampy z kilkoma punktami świetlnymi, które oświetlają różne miejsca.

Urządź sypialnie z lampą Viper Nowodvorski

Wśród wszystkich nowoczesnych lamp na wyróżnienie zasługuje między innymi kinkiet czarny Nowodvorski z linii Viper. Wyróżnia go solidność konstrukcji oraz duża wytrzymałość. Ciekawy design będzie idealnie komponować się z sypialnią. Jednak nie tylko tam, bowiem to oświetlenie można przeznaczyć do praktycznie każdego współcześnie urządzonego wnętrza.