Italux lampy kryształowe – zakochasz się w nich!

Oświetlenie

Dobrze dobrane światło odgrywa ogromną rolę w całościowej aranżacji wnętrz. Nie wolno o nim zapomnieć, bowiem to dzięki niemu lepiej się czujemy, efektywnie pracujemy bądź lepiej odpoczywamy. Wszystko to za sprawą odpowiedniego oświetlenia, które tworzy odpowiednią aurę. Lampy Italux są stworzone do komponowania oryginalnych pomieszczeń.

Marka ta działa na rynku już od ponad 25 lat! Dzięki niej w ofercie Lajtit znajdują się sprawdzone, najnowsze kolekcje, jak i wysokiej jakości modele z minionych sezonów. Italux lampy kryształowe to hit tego roku cieszący się coraz większą popularnością. Styl glamour nie istniałby bez lamp wiszących Italux z kryształkami.

Żyrandol Italux – gdzie będzie pasować?

Lampy wiszące z kryształami to ponadczasowy rodzaj oświetlenia, który ciągle jest w świetle blasku. Styl Glamour przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. W latach  ’40 i ’50 w kinie zawitały stroje pełne blasku i przepychu. Na ich wzór były robione całe wnętrza łącznie z żyrandolami glamour. Czym charakteryzują się żyrandole Italux do eleganckich wnętrz?

  • Proste odcienie, czyli czerń oraz biel. Jednak to nie wszystkie odcienie, bowiem oprawy mogą przybrać kolor ciemnego poważnego fioletu, mocnego turkusu, purpury a nawet złota.|
  • Lampa bez kryształów nie byłabym glamour. Są one obowiązkowe, aby móc błyszczeć. Lampa wisząca Italux z kryształkami jest tego należytym powodem.
  • Najbardziej przykuwając wzrok fantazyjne kształty, które są mocno dekoracyjne i bogato zdobione. To nie miejsce na skromny minimalizm. Mile widziane są eleganckie finezyjne kształty oraz asymetryczność.
  • Zjawiskowe oświetlenie z abażurami i kloszami? W tym stylu jest to możliwe! Lampa sufitowa Italux z mlecznymi kloszami oraz zwisającymi kryształkami jest dowodem na połączenie nowoczesności jak i elegancji. 

Stylowe lampy glamour Italux – gdzie montować?

Kryształowa lampa wisząca Italux Essence podkreśli swoim wdziękiem pomieszczenia nie tylko w stylu glamour, ale również klasycznym i modernistycznym. Gdzie możemy zastosować lampy z kryształkami Italux?

  • Przede wszystkim będą pięknie zdobić i podkreślą wnętrze salonu lub sypialni. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby lampy glamour zawitały w jadalni, kuchni, a nawet łazience.
  • Żyrandole kryształowe nie są tylko zarezerwowane dla pałaców, można je również spotkać w miejscach komercyjnych takich jak restauracje czy hotele.

Najchętniej wybierane modele producenta Italux to żyrandol kryształowy Cortina oraz lampy sufitowe Rinaldo. Kształt oraz zdobienia zostały utrzymane zgodnie z nowoczesnymi trendami idealnie odpowiadając na potrzeby użytkowników.