Grafika na szkle – świetna metoda aranżacji kuchni

Wyposażenie kuchnii

Grafika powstaje przy pomocy urządzeń drukujących w nowoczesnej i unikalnej technologii. Umożliwia uzyskanie pożądanego, dowolnego efektu, obrazu z efektem transparentności w najwyższej jakości druku. Pozwala na graficzne odwzorowanie każdego pomysłu na różnych rodzajach materiału, w tym na szkle.

Najważniejszymi  zaletami druku są: żywe, nasycone kolory; wysoka rozdzielczość druku do 1440 dpi;  po zadrukowaniu materiału przezroczystego- szkła,  druk jest widoczny dwustronnie, nawet przy użyciu koloru białego; wysoka przyczepność; całkowita integracja koloru z materiałem; brak wyczuwalności druku przy dotyku; wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wilgoci, promieni UV; kompatybilność z foliami EVA i PVB; druk kolorami: CMYK z białym. Parametry standardowego druku wynoszą: rozdzielczość- do 1440; dpi, maksymalny obszar zadruku- 1600 mm x 3400 mm, grubość materiału- do 90 mm, ciężar materiału-do 200 kg.

Domowymi elementami aranżacji wnętrz, gdzie grafika na szkle Łódź sprawdzi się znakomicie, mogą być: panele szklane kuchenne i łazienkowe, drzwi szklane, kabiny prysznicowe, balustrady szklane, daszki szklane, podłogi i stopnie szklane, fronty meblowe szklane, blaty stołowe szklane.

Klient może wybrać dowolny motyw z katalogów firm lub dostarczyć opracowany samodzielnie lub uzyskany w inny sposób pod warunkiem, iż spełnia warunki:  rozdzielczości obrazu 300 dpi, ponieważ niższa rozdzielczość może niekorzystnie wpłynąć na jakość druku, wzór w skali 1:1, przestrzeń kolorów- CMYK bez elementów RGB, Pantone, formaty plików: TIF, JPG, AI, EPS, PDF- w tym formacie muszą być uprzednio przygotowane w formie gotowej do druku – w odpowiedniej kolorystyce oraz konkretnym wymiarze. Jeżeli chcesz na szkle użyć czcionek, powinny być zapisane w formie wektorowej. Koloruje się również szkło w dowolny kolor z palety RAL/NCS- dobieranych w przybliżeniu. Grafiki drukowane są bezpośrednio na szkle hartowanym w jakości 4K.